Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

F.P.H.U. Zoya

Golub-Dobrzyń

87-400

697404564                       zoyagd@interia.eu

 

Oferujemy profesjonalne wykonanie mebli kuchennych oraz szaf przesuwnych zarówno klasycznych jak i tych zgodnych z najnowszymi trendami. Nasz zespół jest wydajny,  profesjonalny i otwarty na Państwa pomysły. Otrzymacie Państwo wysokiej jakości usługę pełną dbałości o szczegóły oraz z dokładnymi i jasnymi wycenami.

Tworzymy meble pasujące do stylu oraz możliwości klienta, dbając o ich funkcjonalność, ergonomię, estetykę oraz przede wszystkim jakość.   

Dokładnie wysłuchujemy klienta i wspólnie z nim tworzymy projekt, nie narzucamy łatwych i prostych rozwiązań. Po pełnej akceptacji komputerowej wizualizacji przystepujemy do produkcji wymarzonej kuchni.

Proponujemy fronty drewna lub z płyty MDF pokrytej fornirem, okleinami imitującymi drewno, lakierowanymi, z nadrukami oraz szklanymi.

Oferujemy laminowane blaty różnych firm w ogromnej gamie wzorów. Na Państwa życzenie zamówimy również blaty kamienne, drewniane, konglomeratowe. Posiadamy w ofercie również nowość w branży meblarskiej blaty mineralno-akrylowe STARON tzw. kompozytowe.

Studio Zoya umożliwia zaprojektowanie oraz kompleksową  realizację  wymarzonej kuchni łącznie ze sprzętem AGD, zlewozmywakami, bateriami oraz szkłem na ścianie między górnym a dolnym ciągiem szafek.

Z nami piękna kuchnia jest na wyciągnięcie ręki.

 

Odpowiadając na Państwa potrzeby i oczekiwania produkujemy również szafy przesuwne, meble pokojowe, łazienkowe, biurowe, hotelowe i wiele innych.